ONLINE REZERVACE CVIČENÍ

AKTUÁLNÍ ZMĚNY V ROZVRHU

SOBOTNÍ ZUMBA S ADÉLOU

 

Zveme Vás na speciální lekci Zumby!

V sobotu 23. listopadu a 7. prosince od 10.00.

Rezervace online, SMS, telefonicky, emailem.

Dynamická lekce vytrvalostně-posilovacího charakteru bez složitých krokových variací.

Tato lekce je postavena na pravidelném střídání aerobních a posilovacích intervalů. Pracuje s různými zónami zatížení těla tak, aby docházelo k efektivnímu spalování tuků, tvarování postavy a rozvoji kondice. Součástí lekce je také procvičení hlubokého stabilizačního systému.

 

Pro koho je lekce určena?

  • Pro všechny, kteří chtějí efektivně a zdravě formovat postavu, odstranit bolesti zad způsobené nesprávným držením těla, kompenzovat sedavé zaměstnání nebo si jen vyčistit hlavu.
  • Pro ty, kterým nic neříká aerobic, a přitom si chtějí dát pořádně do těla.

 

Téměř všichni dnes trpíme bolestmi zad. Sedíme v autě, u počítače, nadužíváme myš a dotykové displeje a tím přetěžujeme karpální tunely, máme tuhou pánev a hrudník, měníme přirozené zakřivení páteře. Jóga je prastaré cvičení, avšak původní zaměření se liší od potřeb  a pohybových stereotypů naší populace.

Na páteční lekci jógy se zaměříme na maximální možné napřímení páteře a srovnání svalových disbalancí, abychom utvořili dostatečný prostor pro naše meziobratlové ploténky a z lekce odcházeli s pocitem, že jsme o pár centimetrů "povyrostli". Příjemné plynutí pozicemi s cílem aktivovat pánevní dno a hluboký stabilizační systém páteře, rozhýbat pánev a hrudník, stabilizovat core (střed těla). Nezapomeneme ani na nácvik a pochopení funkce správného dýchání pomáhající k  vědomého uvolnění přetížené bederní oblasti. Zařadíme cviky, které působí proti bolesti preventivně. Lekce je doplněná o použití pomůcek za cílem protažení a uvolnění unavených zad.

Lekce dynamičtějšího charakteru s aerobním úvodem a jednoduchou choreografií, následným posilováním celého těla, zapojení CORE pro stabilizaci a aktivaci hlubokých svalů těla a závěrečnou relaxací a uvolněním přetěžovaných svalových skupin.

Tempo lekce je uzpůsobeno efektivnímu spalování, v aerobní části lekce se střídají dynamické prvky s jednoduchými tanečními kroky. Motivující hudba umocní vyplavování endorfinů a přivolá dobrou náladu. V silovém tréninku procvičíme problematické partie, zapojíme CORE (hluboký stabilizační systém), pro zpestření využíváme různé pomůcky (gumy, S-bally, činky, expandery, flowtonic, BOSU). Závěrečná relaxace dá možnost dobře procvičenému tělu uvolnit se a získat zpět energii.

Lekce je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Díky postupu od jednoduchých kroků ke složitejším a důkladnému verbálnímu navádění se v lekci neztratí nikdo.

Na lekci je nutná vhodná sportovní obuv.

      

POLYGLOTSALON VILLAZDRAVÉ STRAVOVÁNÍMŠ DOMINOBENEFIT PLUS  Multisport  sodexo