ONLINE REZERVACE CVIČENÍ

AKTUÁLNÍ ZMĚNY V ROZVRHU

Užijte si léto plné Endorfinu s neomezenou prázdninovou permanentkou.

 

Za cenu 1500Kč získáte volný vstup na všechny skupinové lekce v období letních prázdnin.

V případě zrušení lekce budete včas informováni formou SMS.

Platbu lze provést také převodem na účet, více info zde: https://www.aerobic-liberec.cz/cenik-rezervace

 

 

Vážení klienti,
z důvodu rekonstrukce cvičíme od 2. května v tělocvičně ZŠ Barvířská (vchod z levé strany budovy).

Předpokládaný návrat do našich prostor v Masarykově ulici je v září 2019.

Aktuální nabídku lekcí najdete zde: https://www.aerobic-liberec.cz/rozvrh-cviceni.

Jako poděkování za Vaši přízeň je pro Vás připraven 1. vstup zdarma (akce platí do 19.5.).

Cvičíme i o prázdninách. Na lekce doporučujeme rezervaci předem.

Vanda žije pohybem již od dětských let. Přes moderní gymnastiku a balet se dostala až ke sportovnímu a fitness aerobiku, ve kterém několik let úspěšně reprezentovala ČR (mistryně a dvojnásobná vicemistryně světa). Trenérská a lektorská činnost pak byla logickým vyústěním vrcholového trénování. Lektorovat začínala v roce 1999 klasickým aerobikem a přes jeho nejrůznější formy se postupně dostala k tanečním lekcím a body&mind. Nyní je maminkou dvou malých dětí, které zcela vyplňují téměř všechen její čas. Prostor na lektorování si ale vzít nenechá. Její hodiny jsou nabité energií a pohodou.

Kvalifikace:

  • ZUMBA ® instructor
  • AEROBIC instructor (FISAF)
  • POWER JÓGA instructor (FISAF)
  • DANCE JÓGA instructor (FISAF)
  • JÓGA PRO TĚHOTNÉ (BMSA)
  • FITNESS instructor (FISAF)
  • OSOBNÍ TRENÉR A TRENÉR FITNESS (Cardiofitness Academy)
  • ART IN MOTION DANCE DIPLOM (JAD Company)

Lekce v ENDORFINU: ZUMBA

Dynamická lekce vytrvalostně-posilovacího charakteru bez složitých krokových variací.

Tato lekce je postavena na pravidelném střídání aerobních a posilovacích intervalů. Pracuje s různými zónami zatížení těla tak, aby docházelo k efektivnímu spalování tuků, tvarování postavy a rozvoji kondice. Součástí lekce je také procvičení hlubokého stabilizačního systému.

 

Pro koho je lekce určena?

  • Pro všechny, kteří chtějí efektivně a zdravě formovat postavu, odstranit bolesti zad způsobené nesprávným držením těla, kompenzovat sedavé zaměstnání nebo si jen vyčistit hlavu.
  • Pro ty, kterým nic neříká aerobic, a přitom si chtějí dát pořádně do těla.

 

Téměř všichni dnes trpíme bolestmi zad. Sedíme v autě, u počítače, nadužíváme myš a dotykové displeje a tím přetěžujeme karpální tunely, máme tuhou pánev a hrudník, měníme přirozené zakřivení páteře. Jóga je prastaré cvičení, avšak původní zaměření se liší od potřeb  a pohybových stereotypů naší populace.

Na páteční lekci jógy se zaměříme na maximální možné napřímení páteře a srovnání svalových disbalancí, abychom utvořili dostatečný prostor pro naše meziobratlové ploténky a z lekce odcházeli s pocitem, že jsme o pár centimetrů "povyrostli". Příjemné plynutí pozicemi s cílem aktivovat pánevní dno a hluboký stabilizační systém páteře, rozhýbat pánev a hrudník, stabilizovat core (střed těla). Nezapomeneme ani na nácvik a pochopení funkce správného dýchání pomáhající k  vědomého uvolnění přetížené bederní oblasti. Zařadíme cviky, které působí proti bolesti preventivně. Lekce je doplněná o použití pomůcek za cílem protažení a uvolnění unavených zad.

Lekce dynamičtějšího charakteru s aerobním úvodem a jednoduchou choreografií, následným posilováním celého těla, zapojení CORE pro stabilizaci a aktivaci hlubokých svalů těla a závěrečnou relaxací a uvolněním přetěžovaných svalových skupin.

Tempo lekce je uzpůsobeno efektivnímu spalování, v aerobní části lekce se střídají dynamické prvky s jednoduchými tanečními kroky. Motivující hudba umocní vyplavování endorfinů a přivolá dobrou náladu. V silovém tréninku procvičíme problematické partie, zapojíme CORE (hluboký stabilizační systém), pro zpestření využíváme různé pomůcky (gumy, S-bally, činky, expandery, flowtonic, BOSU). Závěrečná relaxace dá možnost dobře procvičenému tělu uvolnit se a získat zpět energii.

Lekce je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Díky postupu od jednoduchých kroků ke složitejším a důkladnému verbálnímu navádění se v lekci neztratí nikdo.

Na lekci je nutná vhodná sportovní obuv.

      

POLYGLOTSALON VILLAZDRAVÉ STRAVOVÁNÍMŠ DOMINOBENEFIT PLUS  Multisport  sodexo