ONLINE REZERVACE CVIČENÍ

AKTUÁLNÍ ZMĚNY V ROZVRHU

 

V našem studiu Vám nabízíme možnost individuálních tréninků. Ať už je vaším cílem kondice, hubnutí, odstranění bolestí zad, sportovní příprava, nebo prostě jen cítit se dobře, ve studiu ENDORFIN máte možnost domluvit si svoji osobní lekci přímo na míru.

Průběh spolupráce:

- diagnostika pohybového aparátu, konzultace zdravotního stavu a cílů cvičení

- sestavení pohybového plánu na míru

Na rozdíl od skupinového cvičení se Vy nepřizpůsobujete skupině, ale naopak cviky, jejich intenzita a počet opakování jsou přizpůsobeny Vašim požadavkům a potřebám.
Instruktor neustále kontroluje správné provedení, opravuje případné chyby, okamžitě upravuje cviky tak, abyste pokaždé získali z tréninku maximum.

Ve studiu používáme ke cvičení pomůcky, které donutí pracovat tělo jako celek. Zaměřujeme se na aktivaci hlubokého svalového systému, čímž pracujete také maximálně s držením těla. A to by mělo být v moderním cvičení vždy zahrnuto do tréninkového procesu. Při tréninku využíváme nejen váhy vlastního těla, ale také nejrůznějších pomůcek - Závěsný systém, BOSU a další.

Pokud tedy chcete zlepšit své držení těla a tím odstranit bolesti zad, kloubů, hlavy, upravit svou váhu, vytvarovat postavu, zlepšit kondici, svalovou sílu, anebo se zkrátka cítit dobře ze správně pracujícího a harmonického těla, budeme se na vás těšit!

Pokud je Vaší prioritou osvojit si základ JÓGY či PILATES, případně dále rozvíjet a zdokonalovat nabyté dovednosti v těchto cvičebních systémech, nabídneme Vám také soukromé lekce JÓGY nebo PILATES.

Všechny individuální lekce probíhají pod vedením certifikovaných osobních trenérek,
Mgr. Anny Peterkové, Mgr. Kateřiny Čechové, Evy Sczurkové.

Cena lekce: 450 Kč.

Pro bližší informace nás kontaktujte emailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., telefonicky 724 530 010 nebo přes Facebook.

                    

 

 

POLYGLOTSALON VILLAZDRAVÉ STRAVOVÁNÍMŠ DOMINOBENEFIT PLUS