Loading color scheme

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINKY

V našem studiu Vám nabízíme možnost individuálních tréninků. Ať už je vaším cílem kondice, hubnutí, řešení bolestí zad, specifické obtíže s chodidly, klouby, cvičení v těhotenství, sportovní příprava, nebo prostě jen cítit se lépe, ve studiu ENDORFIN máte možnost domluvit si svoji osobní lekci přímo na míru.

Průběh spolupráce:

- diagnostika pohybového aparátu, konzultace zdravotního stavu a cílů cvičení

- sestavení pohybového plánu na míru

Na rozdíl od skupinového cvičení se Vy nepřizpůsobujete skupině, ale naopak cviky, jejich intenzita a počet opakování jsou přizpůsobeny Vašim požadavkům a potřebám.
Instruktor neustále kontroluje správné provedení, opravuje případné chyby, okamžitě upravuje cviky tak, abyste pokaždé získali z tréninku maximum.

Ve studiu používáme ke cvičení pomůcky, které donutí pracovat tělo jako celek. Zaměřujeme se na aktivaci hlubokého svalového systému, čímž pracujete také maximálně s držením těla. A to by mělo být v moderním cvičení vždy zahrnuto do tréninkového procesu. Při tréninku využíváme nejen váhy vlastního těla, ale také nejrůznějších pomůcek - Závěsný systém, BOSU, masážní válce, gumy, míče a další.

Pokud tedy chcete zlepšit své držení těla a tím odstranit bolesti zad, kloubů, hlavy, upravit svou váhu, vytvarovat postavu, zlepšit kondici, svalovou sílu, anebo se zkrátka cítit dobře ze správně pracujícího a harmonického těla, budeme se na vás těšit!

Pokud je Vaší prioritou osvojit si základ JÓGY či PILATES, případně dále rozvíjet a zdokonalovat nabyté dovednosti v těchto cvičebních systémech, nabídneme Vám také soukromé lekce JÓGY nebo PILATES.

Všechny individuální lekce probíhají pod vedením certifikovaných osobních trenérek,
Mgr. Anny Ulrichové, Mgr. Kateřiny Čechové, Evy Szczurkové.

Cena lekce: 500 Kč.

! Pro naše stálé klienty nabízíme zvýhodněný balíček 3 individuálních lekcí na míru na základě diagnostiky aneb - CVIČTE JINAK, CVIČTE LÉPE! Cena 1350 Kč.

Pro bližší informace nás kontaktujte emailem: info@sportstudioendorfin.cz, telefonicky 724 530 010 nebo přes Facebook.