ONLINE REZERVACE CVIČENÍ

AKTUÁLNÍ ZMĚNY V ROZVRHU

Komplexní cvičení spojující cardio úseky se silovými prvky, závěrečným strečinkem a uvolněním. Zahřátí organismu, nastartování spalování, posilování problémových partií, cviky v tempu, ale i pomalé a cílené, uvolnění a stabilizace během dne přetěžovaných oblastí, protažení a relaxace. Na lekci využíváme různé pomůcky (bosu, činky, flowtoning, overbally, fitbally, expandery, gumy). Hodina je vhodná i pro začátečníky.

Závěsný systém je jedinečná pomůcka k efektivnímu procvičení všech svalových skupin. Využívá váhy vlastního těla a díky individuálnímu nastavení náročnosti je cvičení vhodné pro každého bez rozdílu pohlaví, kondice, věku či zdravotních omezení. Díky popruhům je cvičení nejen atraktivnější, ale hlavně efektivnější - dochází k optimálnímu nastavení držení těla a intenzivnějšímu zapojení břišních a zádových svalů.

V našem studiu nabízíme jedinečnou formu tohoto cvičení - lekce s omezenou kapacitou 2 osob - smyslem je individuální přístup lektora, který se Vám naplno věnuje a kontroluje správné provedení všech cviků.

Vy tak cvičíte mnohem lépe, přesněji a efektivněji.alt

Cena lekce: 250 Kč / os při obsazení sálu 2 osobami (vhodné pro páry nebo dvojice)

                    400 Kč / os při obsazení sálu 1 osobou (vhodné pro jednotlivce)

 

V rozvrhu studia: Dle individuální domluvy s trenérem - pokud máte o lekce zájem, kontaktujte nás emailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky: 724 530 010.

 

Přes léto necvičíme.

Na pravidelné lekce se můžete těšit zase od září:

ÚTERÝ 11.15 - nelezoucí děti

STŘEDA 10.15 - lezoucí děti

Lekce je vhodná pro všechny (i začátečníky), kteří chtějí snížit svou tělesnou váhu, účinně posílit celé  tělo, a netrápit se nad choreografií. Zaměřuje se na  tempo v nízké tepové frekvenci vhodné pro spalování tuků, vše pečlivě monitorováno pomocí sporttesteru, mít vlastní však není podmínkou. Průměrná energetická náročnost lekce je cca 440kcal. Pro zpestření a zefektivnění cvičení jsou v lekci využívány rozmanité pomůcky.

POLYGLOTSALON VILLAZDRAVÉ STRAVOVÁNÍMŠ DOMINOBENEFIT PLUS  Multisport  sodexo