Loading color scheme

Sport studio ENDORFIN Liberec je sportovní studio v centru Liberce s více jak desetiletou tradicí.

Nabízí široký výběr kvalitního cvičení pro ženy, příjemné a čisté prostředí a rozumné ceny. Vyberte si z pestré nabídky dynamických lekcí, zdravotního cvičení i lekcí Body mind. KRUHOVÝ TRÉNINK, AEROBIC A POSILOVÁNÍ, PROBLÉMOVÉ PARTIE, BOSU, PILATES, ZDRAVÁ ZÁDA. To vše pod vedením certifikovaných a zkušených lektorů.

Novinkou je také nabídka INDIVIDUÁLNÍCH TRÉNINKŮ na míru pro jednotlivce, dvojice i malé skupiny. Efektivní regulace hmotnosti a tvarování postavy, řešení bolestí pohybového aparátu, kompenzace jednostranné pracovní zátěže, návaznost na rehabilitaci a fyzioterapii při poúrazových stavech nebo chronických onemocněních. Odborně vyškolení trenéři Vám rádi pomohou s řešením potíží.

 

To vše a mnohem víc najdete v rozvrhu našeho studia.

Svěřte se do péče profesionálních instruktorů a přijďte si zacvičit do prostorného zrcadlového sálu s množstvím pomůcek na cvičení. 

 Samozřejmostí je zázemí v podobě šaten s uzamykatelnými skříňkami, sprchami a WC.

Naší prioritou je nabídnout klientům pestrou škálu kvalitního cvičení za příznivé ceny. Velký důraz klademe na zdravotní aspekt cvičení, dbáme na pravidelné vzdělání našich lektorů i na výběr vhodných cvičebních pomůcek tak, aby pravidelná pohybová aktivita v našem studiu přinášela klientům nejen radost, ale také benefity v podobě pevnější a štíhlejší postavy a především zdravého těla bez bolesti.

Ve studiu se snažíme o pozitivní a přátelský přístup ke klientům a o pohodovou atmosféru. Největší odměnou jsou pro nás dlouhodobí spokojení klienti.

Naším přáním je, abyste si u nás dobře zacvičili, příjemně se naladili a rádi se k nám vraceli :-).

Kromě pravidelných lekcí cvičení pořádá Sport studio ENDORFIN také sportovní odpoledne pro ženy, víkendové pobyty a zahraniční zájezdy se cvičením.

Najdete nás v centru města Liberec, ulice Masarykova 400/1, v areálu ZŠ 5. května (další informace v Kontaktech)

K dispozici je parkování zdarma v nákupním centru PLAZA, za poplatek parkoviště u bazénu, v ulici Pastýřská nebo u nákupního centra Albert.

Na Vaši návštěvu se těší tým Sport studia ENDORFIN.