Loading color scheme

Sport studio ENDORFIN Liberec je sportovní studio v centru Liberce s více jak desetiletou tradicí.

Nabízí široký výběr kvalitního cvičení pro ženy, příjemné a čisté prostředí a rozumné ceny. Vyberte si z pestré nabídky dynamických lekcí, zdravotního cvičení i lekcí Body mind. KRUHOVÝ TRÉNINK, AEROBIC, JÓGA, SPALOVÁNÍ, PROBLÉMOVÉ PARTIE, BOSU, ZUMBA, FLEXI-BAR, PILATES, ZDRAVÁ ZÁDA, CVIČENÍ PRO DĚTI I SENIORY. To vše pod vedením certifikovaných a zkušených lektorů.

Novinkou je také nabídka INDIVIDUÁLNÍCH TRÉNINKŮ na míru pro jednotlivce, dvojice i malé skupiny. Efektivní regulace hmotnosti a tvarování postavy, řešení bolestí pohybového aparátu, kompenzace jednostranné pracovní zátěže, návaznost na rehabilitaci a fyzioterapii při poúrazových stavech nebo chronických onemocněních. Odborně vyškolení trenéři Vám rádi pomohou s řešením potíží.

 

To vše a mnohem víc najdete v rozvrhu našeho studia.

Svěřte se do péče profesionálních instruktorů a přijďte si zacvičit do prostorného zrcadlového sálu s množstvím pomůcek na cvičení. 

 Samozřejmostí je zázemí v podobě šaten s uzamykatelnými skříňkami, sprchami a WC.

Naší prioritou je nabídnout klientům pestrou škálu kvalitního cvičení za příznivé ceny. Velký důraz klademe na zdravotní aspekt cvičení, dbáme na pravidelné vzdělání našich lektorů i na výběr vhodných cvičebních pomůcek tak, aby pravidelná pohybová aktivita v našem studiu přinášela klientům nejen radost, ale také benefity v podobě pevnější a štíhlejší postavy a především zdravého těla bez bolesti.

Ve studiu se snažíme o pozitivní a přátelský přístup ke klientům a o pohodovou atmosféru. Největší odměnou jsou pro nás dlouhodobí spokojení klienti.

Naším přáním je, abyste si u nás dobře zacvičili, příjemně se naladili a rádi se k nám vraceli :-).

Kromě pravidelných lekcí cvičení pořádá Sport studio ENDORFIN také sportovní odpoledne pro ženy, víkendové pobyty a zahraniční zájezdy se cvičením.

Najdete nás v centru města Liberec, ulice Masarykova 400/1, v areálu ZŠ 5. května (další informace v Kontaktech)

K dispozici je parkování zdarma v nákupním centru PLAZA, za poplatek parkoviště u bazénu, v ulici Pastýřská nebo u nákupního centra Albert.

Na Vaši návštěvu se těší tým Sport studia ENDORFIN.

Vážení klienti,

online rezervace jsou již aktivní, cvičíme od pondělí 6. září.

Pokud nás chcete podpořit, dobijte si minimálně 10 vstupů a zbylé vstupy se vám o rok prodlouží. Můžete platit i bankovním převodem. Děkujeme a těšíme se na vás!