ONLINE REZERVACE CVIČENÍ

AKTUÁLNÍ ZMĚNY V ROZVRHU

altaltalt

Studio ENDORFIN Liberec je sportovní studio v centru Liberce s desetiletou tradicí.

Nabízí široký výběr kvalitního cvičení pro ženy, příjemné a čisté prostředí a rozumné ceny. Vyberte si z pestré nabídky dynamických lekcí, zdravotního cvičení i lekcí Body mind. KRUHOVÝ TRÉNINK, JÓGA, SPALOVÁNÍ, PROBLÉMOVÉ PARTIE, BOSU, ZUMBA, FLEXI-BAR, PILATES, ZDRAVÁ ZÁDA, CVIČENÍ PRO DĚTI I SENIORY. To vše pod vedením certifikovaných a zkušených lektorů.

Novinkou je také nabídka INDIVIDUÁLNÍCH TRÉNINKŮ na míru pro jednotlivce, dvojice i malé skupiny. Efektivní regulace hmotnosti a tvarování postavy. Odborně vyškolení trenéři pomohou s řešením potíží v oblasti držení těla, svalových dysbalancí, bolestí zad, kloubů, potíží s chodidlem, poúrazových stavech.

 

Pro maminky, které si chtějí zacvičit nabízíme hlídání dětí ve 2. patře (Mateřská škola DOMINO). Maminky si mohou vybrat z pestré škály cvičení, zatímco děti tvoří, hýbou se a rozvíjí.

To vše a mnohem víc najdete v rozvrhu našeho studia.

Svěřte se do péče profesionálních instruktorek a přijďte si zacvičit do prostorného klimatizovaného zrcadlového sálu s množstvím pomůcek na cvičení. 

 altalt

Příjemným bonusem je možnost posezení s nabídkou kávy, čaje a nutričních tyčinek.

altalt

Samozřejmostí je zázemí v podobě šaten s uzamykatelnými skříňkami, sprchami a WC.

altaltalt

Naší prioritou je nabídnout klientům pestrou škálu kvalitního cvičení za příznivé ceny. Velký důraz klademe na zdravotní aspekt cvičení, dbáme na pravidelné vzdělání našich lektorů i na výběr vhodných cvičebních pomůcek tak, aby pravidelná pohybová aktivita v našem studiu přinášela klientům nejen radost, ale také benefity v podobě pevnější a štíhlejší postavy a především zdravého těla bez bolesti.

V našem studiu se snažíme o pozitivní a přátelský přístup ke klientům a o pohodovou atmosféru. Největší odměnou jsou pro nás dlouhodobí spokojení klienti.

Naším přáním je, abyste si u nás dobře zacvičili, příjemně se naladili a rádi se k nám vraceli :-).

Kromě pravidelných lekcí cvičení pořádá Studio ENDORFIN také sportovní odpoledne pro ženy, víkendové pobyty a zahraniční zájezdy se cvičením.

Najdete nás v centru města Liberec, ulice Pražská, budova Brouk Babka (podrobné informace v Kontaktech)

K dispozici parkování zdarma v nákupním centru PLAZA.

Na Vaši návštěvu se těší tým studia ENDORFIN.

Přečtěte si také bližší info o založení studia od Aničky a Kačky.

 

altalt

go to website

POLYGLOTSALON VILLAZDRAVÉ STRAVOVÁNÍMŠ DOMINOBENEFIT PLUS  Multisport  sodexo